четверг, 20 марта 2014 г.

конспект уроку

Навчальна мета: повторити та закріпити знання учнів про життя та творчість Т.Г. Шевченка; удосконалювати навички виразного читання, зв’язного мовлення; виробляти вміння і навички розв’язування вправ на всі дії з дробами. Розвивальна мета: розвивати логічне мислення, творчі здібності учнів; викликати інтерес до вивчення предметів, зацікавленість. Виховна мета: на прикладі життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка виховувати учнів справжніми громадянами своєї країни. Тип уроку: урок закріплення знань, умінь і навичок. Обладнання: портрет Т.Г. Шевченка, український рушник, ілюстрації до творів поета, хронологічна таблиця, різноманітний роздатковий матеріал, вислови видатних діячів літератури про Кобзаря, математику. Хід уроку I. Оголошення теми та мети уроку. Учитель математики. Тема нашого сьогоднішнього уроку «Життєвий та творчий шлях Т. Г. Шевченка. Дії з дробами». Ми будемо вдосконалювати вміння та навички виконання дій з дробами. Учитель літератури. Але урок з математики у вас сьогодні буде незвичайним, бо усі математичні дії ви будете виконувати, повторюючи і закріплюючи відомості про життя та творчість великого українського письменника Т.Г. Шевченка. II. Повторення та закріплення знань, умінь та навичок. Учитель літератури. Слово надається бібліографу, який нагадає нам основні факти з життя та творчості Т.Г. Шевченка. (На дошці — хронологічна таблиця, за якою бібліограф будує свою розповідь.) Тарас Шевченко був не лише творцем геніального «Кобзаря», тобто поетом, а й драматургом, прозаїком, художником, мислителем, фольклористом, який залишив велику образотворчу спадщину — понад тисячу творів. Літературна спадщина Шевченка — «Кобзар», п’єса «Назар Стодоля». Балади: «Катерина», «Гайдамаки», «Гамалія», «Мар’яна-черниця», «Іван Підкова», «До Основ’яненка», «Тарасова ніч», «Тополя». Поеми: «Сова», «Сліпий», «Наймичка», «Відьма», «Сон». Поезії: «Думи мої», «Заповіт».

відео з ютубу

Вітаємо слухачів курсів Веб 2.0 на базі середньої загальноосвітньої школи №12!!!

Ми можемо спільно працювати щодо використання навчального матеріалу та створення різних інформаційних мереж,які стануть необхідними для нашої роботи під час навчально-виховного процесу1